


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дзеркало Росана біле 860x630x50 мм ТМ Міро-Марк

Шикарне дзеркало Росана 860x630x50 (крашене) від виробника MiroMark. Це унікальної краси дзеркало виконано під старовинний стиль епохи ренесансу, щоб додати в сучасний інтер'єр ті ноти вишуканості, чарівництва. Дивлячись на нього, Ви начебто переноситеся в інший світ, завораживаясь красою хитромудрих узорів на рамі дзеркала.
Характеристики дзеркала:
- Розміри:860x630x50
- Рама дзеркала виготовлена з якісного пластика з фарбуванням: золото, срібло, біле.
- Напилення не стирається і не боїться вологи, тому доглядати за виробом не складе Вам ніяких зусиль.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Салоны красоты, Для дома, Для офиса, HoReCa |
| Форма | Овальная |
| Материал рамы | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 630 мм |
| Толщина | 50 мм |
| Высота | 860 мм |
- Цена: 3 890 ₴
- Под заказ
- Код: MR-83-WH
Отправка с 30 июня 2026Дзеркало Росана біле 860x630x50 мм ТМ Міро-Марк
3 890 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

