




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець CHIP чорний каркас/беж тк. TM Intarsio

Стілець Intarsio CHIP чорний каркас/беж тк. ( CHIPBE ) : стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних. Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал сидіння: тканина
Матеріал каркасу: металева трубка з глянцевим покриттям чорного кольору
Колір сидіння: бежевий
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: 73*58*51 см


| Виробник | Інтарсіо |
| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал каркасу | метал |
| Вага | 5 |
| Висота | 85 |
| Ширина | 48 |
| Глибина сидіння | 42 |
| Висота сидіння | 49 |
| Ширина сидіння | 48 |
| Глибина | 53 |
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый, Черный |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | 4 ножки |
| Цвет | Черный |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 480 мм |
| Глубина | 530 мм |
| Высота | 850 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | ткань |
- Цена: 2 040 ₴
- В наличии
- Код: CHIPBE
Стілець CHIP чорний каркас/беж тк. TM Intarsio
2 040 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.


