




Ліжко-трансформер Mitra 160*200 см антрацит ТМ ARTinHEAD

Дана модель ліжка – це чудове рішення для малогабаритних кімнат. Завдяки своїй трансформації, ліжко з повноцінного двоспального місця, трансформується, на перший погляд, звичайний шафа. Підйомний механізм ліжка на стільки простий, що з ним впорається навіть сама тендітна дівчина.
Різноманітність колірної гами допоможе вам підібрати ліжко-трансформер під інтер'єр будь-якої кімнати.
Матеріал виготовлення ліжка:
Матеріал: ЛДСП 18 мм
Кромка: ПВХ, 8 мм
Наповнення: ламельний блок (букові ламелі 53 мм, відстань між ламелями - 50 мм)
Механізм трансформації: метал (фурнітура Україна)
Ручки: метал
Регульовані опори: пластик
В комплекті: ремені (2 шт.) під матрац
Максимальне навантаження: 100 кг на одне спальне місце (загальна - 200 кг)
Габарити ліжка:
Глибина: 320 мм
Довжина загальна: 2120 мм
Розмір спального місця 160х200 см.
Зверніть увагу, для цього ліжка висота матраца повинна бути не більше 180 мм

Характеристики
| Розмір спального місця | 160x200 |
|---|---|
| Ширина виробу | 1708 |
| Глибина вироби | 2120 |
| Висота виробу | 2154 |
| Каркас | ДСП |
| Основа під матрац | Ламелі |
| Короб для білизни | Немає |
| Тип | Ліжко трансформер, Шафа-ліжко |
| Особливості | Без матраца, Без ящиків |
| Виробник | ARTinHEAD |
| Стиль | Сучасний |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Тип подъемного механизма | Газ-лифт |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Антрацит |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 212 см |
| Ширина кровати | 160.8 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 215.4 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | металл, ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип Ліжко | двуспальная |
- Цена: 27 240 ₴
- В наличии
- Код: SM02020200000
Ліжко-трансформер Mitra 160*200 см антрацит ТМ ARTinHEAD
27 240 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







