




Дитяче Ліжко-машина Premium білий BMW з підйомним механізмом ТМ Viorina Deko

Дитяче ліжко-машинка "Premium P 002" від компанії виробника Viorina-Deko зачарує будь-якої дитини. Має стильний дизайн, який імітує вигляд машини преміум-класу.
Покриття і промальовування якісні від того малюнок здається об'ємним, ніби справжня машина. Виготовлене ліжко з висококласним матеріалів, які міцні, надійні, витривалі і екологічні. Така ліжко витримає будь-які навантаження і з гідністю витримає будь-які випробування. В комплект входить матрац, який виготовляється в кольорі згідно зображення, м'який спойлер.
- Для виготовлення даного виробу використовується плита ЛДСП класу «Е1» товщиною 16 мм.
- Матрац на основі ЛДСП, наповнення ППУ 50 мм, волок 30 мм та синтапон, середня жорсткість, , висота матрацу 100 мм. Тканина оббивки матрацу – ЕТНА (рогожка)
- Торці ДСП оброблені прорезиненою кромкою «в паз Т-18 мм» Колір використовується згідно контенту.
- Фотодрук суцільний, ламінований, водостійкий

Комплектація :
- з підйомним механізмом на газових амортизаторах 350Н (ліжко, матрац, механізм, ніша для білизни)
Максимальне навантаження на спальне місце 120кг.
Додаткові опції які можна дозамовити:
- Led підсвітка днища , 5V usb
- Наматрацник водонепроникний на махровій основі (тільки в білому кольорі)
- Покривало в колір матрацу, тканина "ЕТНА" ( тільки в стандартному розмірі 1850*870 мм)
- Декоративна подушка
- Колеса МДФ 3D.

Додаткова опція:
-
кольорова LED підсвітка низу ліжка + пульт - 499 грн

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | кровать-машина |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | ДСП ламинированная |
| Материал изготовления фасада | ДСП ламинированная |
| Основание спального места | ламинированная ДСП |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 120 кг |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Размер спального места | 80х180 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 189 см |
| Глубина детской кровати | 84 см |
| Общая высота детской кровати | 67 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 180 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Высота спального места | 42 см |
| Комплектация | |
| Матрас | Да |
| Ниша для белья | 1 шт |
- Цена: 12 490 ₴
- Под заказ
- Код: Premium P 002
Отправка с 14 мая 2026Ліжко-машина Premium з підйомним механізмом білий BMW ТМ Viorina Deko
13 990 ₴
12 490 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







