




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло Марсель Хром механізм ANYFIX Неаполь N-20 TM AMF

Крісло керівника Марсель оснащено широкою спинкою анатомічної форми, для того, щоб зберегти здоров'я спини сидячої.
Сидіння попереду має скошені до низу краю, забезпечуючи тим самим природну циркуляцію крові в ногах при тривалій роботі в сидячому положенні.
Хромовані підлокітники з м'якими накладками забезпечать комфортне положення рук, а механізм гойдання з фіксацією, в будь-якому проміжному положенні надасть можливість відволіктися і розслабитися протягом робочого дня.
Оббивку крісла ви можете вибрати на свій розсуд - від матеріалу до кольору. Кольори представлені на палітрі, з матеріалу доступні шкіра і якісний, зносостійкий шкірозамінник.

Характеристики
| Механізм крісла | AnyFix |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Еко-шкіра, Тканина, Шкірзам |
| Підлокітники | М'яка накладка, Метал |
| Хрестовина | Хромована |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1090 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1160 |
| Ширина виробу | 610 |
| Глибина виробу | 680 |
| Ширина сидіння | 480 |
| Глибина сидіння | 490 |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 450 |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 520 |
| Висота спинки | 700 |
| Висота підлокітників | 200 |
| Діаметр | 700 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Розмір упаковки | 582х412/224х516/670 |
| Серія товару | Марсель |
| Виробник | AMF |
| Особливості | З підголовником, Обрезинені ролики |
| Стиль | Сучасний |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 61 см |
| Глубина кресла | 68 см |
| Высота с учетом спинки | 116 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 45 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 52 см |
| Вес кресла | 19.4 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | хромированная сталь |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 48 см |
| Глубина сиденья | 49 см |
| Высота спинки | 70 см |
- Цена: 9 840 ₴
- В наличии
- Код: 033750
Крісло Марсель Хром механізм ANYFIX Неаполь N-20 TM AMF
9 840 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.





