




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл для переговорів V-240 TM Loft Design

| Виробник: | Лофт Дизайн |
| Країна-виробник товару: | Україна |
| Матеріал стільниці: | ЛДСП |
| Матеріал ніжок: | Забарвлений метал |
| Форма: | Прямокутна із закругленими кутами |
| Ширина, см: | 240 |
| Висота, см: | 75 |
| Глибина, см: | 100 |
| Опція: | Вбудовані настільні розетки |

Стільниця виготовлена з міцного і якісного ЛДСП товщиною 36 мм. Колірна гамма досить велика, що дасть змогу підібрати забарвлення під ваш інтер'єр.
Додатково можна вмонувати у стільницю два настільних подовжувача розетки 2R+USB+Type-C. Таким чином ви без зусиль зможете підключати необхідну оргтехніку для проведення презентацій і нарад.

Стільниця може бути з вбудованими розетками, а також без них.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стола | прямой |
| Назначение | Для офиса |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Тип мебели | стол для переговоров |
| Толщина | 32 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 2400 мм |
| Глубина | 1000 мм |
| Высота | 750 мм |
| Размеры столешницы | |
| Длина столешницы | 2400 мм |
| Глубина столешницы | 1000 мм |
| Высота от пола | 750 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Опоры | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Антрацит, Венге Луизиана, Орех Модена, Дуб Палена, Дуб крафт золотой |
- Цена: 23 190 ₴
- Под заказ
- Код: V-240
Отправка с 16 мая 2026Стіл для переговорів V-240 TM Loft Design
23 190 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.


