




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло VR Racer Original Grand чорний ТМ AMF

Модель: VR Racer Original
Модифікація виробу: Крісло VR Racer Original Grand :
Механізм гойдання: AnyFix
Матеріал оббивки: Шкірозамінник PU
Колір оббивки: PU чорний
Підлокітники:n2D з м'якою PU накладкою

Хрестовина: Нейлонова з кольоровими накладками
Висота виробу у нижньому положенні: 1210 мм
Висота виробу у верхньому положенні: 1310 мм
Ширина виробу: 690 мм
Глибина виробу: 500 мм
Ширина сидіння: 390 мм
Висота сидіння в нижньому положенні: 450 мм
Висота сидіння в верхньому положенні: 550 мм
Висота спинки: 830 мм
Діаметр хрестовини: 700 мм
Додаткові опції: Регульована подушка під поперек
Додаткові опції: Регульована подушка під шию
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Вага виробу: 18 кг

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | геймерское |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 69 см |
| Глубина кресла | 50 см |
| Высота с учетом спинки | 131 см |
| Высота посадочной части кресла | 45 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 45 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 55 см |
| Вес кресла | 18 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл, пластик |
| Подлокотник | пластик, эко кожа |
| Крестовина | пластик |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 55 см |
| Глубина сиденья | 48 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Механизм качания | Да |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
- Цена: 6 800 ₴







