




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло обіднє Venera, вельвет коричневий TM AMF

Крісло AMF Venera – стильна модель у класичних тонах, чудово доповнить інтер'єр у стилі модерн. Зварений металевий каркас, якому не загрожує розколювання, покритий фарбою чорного кольору. Ніжки виготовлені з зведеної на конус редукованої труби, розташовані під кутом. Така конструкція забезпечить максимальну стійкість. Наявність пластикових заглушок на ніжках збереже ваше покриття для підлоги. М'який та шовковистий велюр додасть тепло та затишок під час перебування у кріслі. Декоративний ромбовидний візерунок додає виробу неповторного вигляду. Крісло AMF Venera – це прекрасний вибір для сучасного інтер'єру.

Характеристики
| Каркас | Метал |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Висота виробу | 870 |
| Ширина виробу | 600 |
| Глибина виробу | 460 |
| Висота від підлоги до сидіння | 480 |
| Висота спинки | 420 |
| Ширина сидіння | 430 |
| Глибина сидіння | 460 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Жорсткість | М'яка |
| Форма сидіння | Об'єднано зі спинкою |
| Серія товару | Venera |
| Особливості | М'які підлокітники, М'яка спинка |
| Тип | Для будинку, Для кафе |
| Виробник | AMF |
| Стиль | Сучасний |
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый, Черный |
| Цвет обивки | Коричневый |
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Коричневый |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | сталь |
| Обивочный материал | Вельвет |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Высота | 870 мм |
- Цена: 3 450 ₴







