




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл Dan 140 х 80 масив дуба білий TM Lovko

Dan - стіл прямокутної форми, що дає змогу з комфортом розміститися всією сім'єю. При цьому він не перевантажує простір, а завдяки своєму елегантному і витонченому оформленню має чудовий вигляд у будь-якому сучасному інтер'єрі. Модель універсальна, а тому буде вдалим вибором як для дому, так і для кафе.
Стіл виготовляється з використанням натуральних і екологічних матеріалів. У його виробництві застосовується масив натурального дерева. Стільниця і каркас має красиву текстуру дерева, яка завжди має стильний і привабливий вигляд.
Особливості моделі:
- натуральні та екологічні матеріали;
- ніжки з масиву дерева дуб;
- стільниця з МДФ вкрита натуральним шпоном;
- стійка конструкція;
- стильний зовнішній вигляд.
Можливе виконання у інших кольорах за каталогом RAL.

Характеристики
| Тип | обідні |
|---|---|
| Габарити | 80 х 140 х 75 см |
| Матеріал | Масив дуба, МДФ, шпон дуба |
| Кількість в упаковці | 1 в 2 |
| Країна виробництва | Україна |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LOVKO |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белое дерево |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Цвет каркаса | Белый |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1400 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
- Цена: 16 560 ₴
- В наличии
- Код: 40139016
Стіл Dan 140 х 80 масив дуба білий TM Lovko
16 560 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.



