




Диван-ліжко Балу / Balu з шухлядою ТМ Richman

- Ящик для білизни: виготовлений з ЛДСП
- Спальне місце: 90*190 см, 90*200 см
- Габаритні розміри: 203 х 103 х h85 см, 213 х 103 х h85 см,


Характеристики ліжка Richman Балу розміром 90 х 190 в комплектації Стандарт:
| Модель: | Балу |
| Комплектація виробу: | Балу Стандарт |
| Розмір спального місця: | 900 х 1900 мм, 900 х 2000 мм |
| Узголів'я: | М'яке |
| Царги: | Дерев'яні, оббиті тканиною, наповнювач синтепон |
| Рамка: | Посилена металева, розбірна |
| Кількість ламелей: | 20 |
| Опори ліжка: | Пластикові |
| Максимальне навантаження на 1 спальне місце: | 120 кг |

Габаритні розміри ліжка Richman Балу розміром 90 х 190 в комплектації Стандарт:
| Висота виробу: | 853 мм |
| Ширина виробу: | 2070 мм |
| Глибина виробу: | 1030 мм |
| Товщина передньої царги: | 45 мм |
| Висота передньої царги: | 150 мм |
| Товщина бокових царг: | 80 мм |
| Товщина задньої царги: | 80 мм |
| Висота задньої царги: | 700 мм |
| Висота задньої царги від ламелей: | 370 мм |
| Внутрішній розмір коробу: | 1810 х 830 х 160 мм |
| Розмір фронтальної частини коробу: | 1910 х 200 мм |

Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Матовий велюр Polo +
Виробник: СМТ
Зносостійкість: 100 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 350 г/м²

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево, фанера |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дно кроватки | ЛДСП |
| Обивочный материал | Велюр, Рогожка |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 207 см |
| Глубина детской кровати | 103 см |
| Общая высота детской кровати | 85 см |
| Размеры спального места | |
| Ширина спального места | 90 см |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
- Цена: 13 240 ₴
- Под заказ
- Код: Диван-ліжко "Балу / Balu"
Отправка с 18 июня 2026Диван-ліжко Балу / Balu з шухлядою ТМ Richman
13 240 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







