




Стілець Mamont soft натуральний ясен / Admiral 18 TM Lovko

Mamont soft - приваблива й оригінальна модель, виконана зі зручними підлокітниками. Каркас представлений у натуральному і чорному кольорах, що дає можливість підібрати відповідний стілець для свого інтер'єру. Модель виконана в ергономічному і лаконічному дизайні, а тому він не перевантажує простір і вигідно доповнює навіть невелику кухню. М'яке сидіння, зручна спинка і підлокітники зробили цю модель універсальною. Такий стілець підійде для використання як вдома, так і в закладах громадського харчування.
Особливості моделі:
-
оригінальний і лаконічний дизайн;
-
м'яке сидіння і спинка;
-
надійний каркас із натурального ясеня;
-
сидіння з натуральної шкіри або тканини;
-
стійка конструкція.

Модель виготовляється з використанням матеріалів вищого класу, що робить стілець надійним і довговічним.
Характеристики
| Тип | обідні, крісла |
|---|---|
| Габарити | 47 х 50 х 72 см |
| Висота посадки | 44 см |
| Внутрішні розміри сидіння (ШхГ) | 45 х 43 см |
| Рекомендоване навантаження | до 120 кг. |
| Матеріал | Масив ясена / ППУ / Тканина |
| Габарити упаковки | 65 х 57 х 88 см |
| Кількість в упаковці | 2 в 1 |
| Вага з упаковкою (кг.) | 15 |
| Країна виробництва | Україна |
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Ясень |
| Цвет обивки | Светло-серый |
| Производитель | LOVKO |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 470 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 720 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | ткань |
- Цена: 8 870 ₴
- В наличии
- Код: 25700018
Стілець Mamont soft натуральний ясен / Admiral 18 TM Lovko
8 870 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







