




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло Smart чорний TM AMF

Крісло Smart – стильне офісне крісло, створене спеціально для любителів попрацювати за комп'ютером.
В ньому зібрані і відмінний дизайн, і неймовірний комфорт.
Крісло оснащене сучасним механізмом Релакс. Цей механізм дозволяє змінити і зафіксувати кут нахилу спинки в будь-якому зручному положенні. У даній моделі спинка відкидається майже горизонтально підлозі - кут нахилу до 150 градусів. Міцний металевий каркас,
висувна підставка під ноги, підлокітники на шарнірах з м'якими накладками

Характеристики
| Механізм крісла | Релакс |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Сітка |
| Хрестовина | Пластикова |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1160 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1260 |
| Ширина виробу | 650 |
| Глибина виробу | 690 |
| Ширина сидіння | 510 |
| Глибина сидіння | 490 |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 450 |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 550 |
| Висота спинки | 730 |
| Висота підлокітників | 210 |
| Діаметр | 700 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Виробник | AMF |
| Особливості | З підголовником, Підставка для ніг, Поперекова підтримка, Регульований підлокітник |
| Стиль | Хай-тек |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Компьютерное |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 65 см |
| Глубина кресла | 69 см |
| Высота с учетом спинки | 126 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 45 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 55 см |
| Вес кресла | 19.1 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | пластик |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 51 см |
| Глубина сиденья | 49 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 7 680 ₴







