




Крісло VR Racer Textile Craft сірий/чорний ТМ AMF

Геймерське крісло AMF VR Racer Textile – нове слово у світі геймінгу. Ця ігрова модель крісла також відмінно підійде до вашого робочого або домашнього кабінету. При моделюванні крісла VR Racer були враховані такі параметри, як здатність знімати навантаження з хребта та спини, усунення виникнення болю в попереку, можливість повністю розслабитися, свобода руху корпусу та рук за інтенсивної гри, відсутність затікання ніг при довгому сидінні. Крісло оптимально налаштовується під власника, висота сидіння та підлокітників з каучуку регулюється, є такі зручні пристрої, як додаткова регульована по висоті подушка в районі попереку та м'яка невелика регульована подушка під шию. Стильне та функціональне крісло оцінять багато любителів комп'ютерних ігор або топ-менеджери, що працюють понад 8 годин на день за комп'ютером. Наповнювач крісла забезпечить оптимальну жорсткість, а оббивка з текстилю – довгу службу, чудовий вигляд та оптимальну терморегуляцію.

Характеристики
| Механізм крісла | Tilt |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Підлокітники | Пластик |
| Хрестовина | Пластикова |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1270 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1370 |
| Ширина виробу | 690 |
| Глибина виробу | 600 |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Серія товару | VR Racer Craft |
| Виробник | AMF |
| Особливості | Поперекова підтримка, Функція гойдання |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Серый |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | геймерское |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 69 см |
| Глубина кресла | 60 см |
| Высота с учетом спинки | 137 см |
| Вес кресла | 19 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | пластик |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Механизм качания | Да |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
- Цена: 7 830 ₴







