




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець поворотний Соло льон графіт ТМ Prestol

Розмір: 570*600*905
Матеріал обивки: текстурований льон
Колір обивки: графіт
Нога: металл чорного кольору
*Обертаються на 180 градусів з автоповоротом

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Графит |
| Цвет обивки | Графитовый |
| Производитель | PRESTOL |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 570 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Высота | 905 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | ткань |
- Цена: 6 410 ₴



