




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Cтілець поворотний Adrian чорний каркас/ментол тканина TM Intarsio

Матеріал сидіння: лляна тканина
Матеріал каркасу: металеві ніжки з чорним порошковим покриттям
Колір сидіння: ментоловий
Колір каркасу: чорний
Додаткова інформація: оберт 180; без автоповернення, сидіння з пружиною.
Розмір коробки: 67*58*58 см

| Виробник | Інтарсіо |
| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал крісла | лляна тканина |
| Колір | ментоловий |
| Матеріал каркасу | метал |
| Висота | 93 |
| Ширина | 60 |
| Висота сидіння | 49 |
| Глибина | 66 |
| Вага | 12 |

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Голубой, Черный |
| Цвет обивки | Голубой |
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Основание кресла | Вращающееся |
| Тип опор | Ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 630 мм |
| Высота | 930 мм |
- Цена: 6 390 ₴
- В наличии
- Код: ADRIANML
Cтілець поворотний Adrian чорний каркас/ментол тканина TM Intarsio
6 390 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.





