




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Hank чорний каркас/темно-бежевий TM Intarsio

Матеріал сидіння: лляна тканина
Матеріал каркасу: металеві ніжки з чорним порошковим покриттям
Колір сидіння: Темний беж
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: 70*48*49 см

| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал крісла | лляна тканина |
| Колір | темно-бежевий |
| Матеріал каркасу | метал |
| Виробник | Інтарсіо |
| Висота | 89 |
| Ширина | 46 |
| Висота сидіння | 46 |
| Глибина | 62 |
| Вага | 8 |
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый, Черный |
| Цвет обивки | Темно-бежевый |
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 460 мм |
| Глубина | 620 мм |
| Высота | 890 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | ткань |
- Цена: 3 600 ₴
- В наличии
- Код: HANKDBE
Стілець Hank чорний каркас/темно-бежевий TM Intarsio
3 600 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.




