



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шафа офісна Co_d 35/906 ТМ Salita

Розмір (Д x Ш x В): 850 x 400 x 1516 мм
Наша нова колекція меблів Co_d (Compound / Компаунд) — ідеальне рішення для організації сучасного офісу в стилі Еко. Шафи та тумби представлені в широкому асортименті різної висоти від 450 мм до 2250 мм. Мають два кольорових поєднання на вибір: корпус ЛДСП готланд + фасади графіт або глина (+ 4-5% дорожче).
Особливості столів серії Co_d — ніжки з масиву ясеня. Ясень володіє такими характеристиками як твердість, довговічність та особливий золотистий відтінок. Цей матеріал ми використали, щоб підкреслити гарні та елегантні опори серії Co_d. Концепція офісних меблів нового покоління — екологічність, лаконічність та функціональність.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Розмір тумби:
довжина — 850 мм,
ширина / глибина 400 мм,
висота — 1516 мм. - Товщина корпусу тумби та дверцят 18 мм. (Одна сторона має подвійну бокову стінку товщиною 36 мм).
- Меблі зібрані на основі ексцентрикових стяжок: з'єднання не видно з лицьового боку, забезпечує надійне та жорстке кріплення.
- Шафи можна збирати і розбирати неодноразово без втрати жорсткості з'єднання.
- Меблі виготовлені з ламінованого ДСП — деревостружкова плита з обох сторін покрита спеціальною плівкою. Ламінація робить плиту більш привабливою і стійкою. ЛДСП зберігає первинний вигляд протягом тривалого часу.
- Протиударна кромка ABS 2 мм/0,5 мм — підвищує тривалість терміну служби.



| Основные | |
|---|---|
| Количество створок (дверей) | 1 шт |
| Тип фасада | распашной |
| Форма фасада | прямой |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Золотистый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина шкафа | 85 см |
| Глубина шкафа | 40 см |
| Высота шкафа | 151.6 см |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Колір | |
| Колір | Готланд+антрацит |
- Цена: 10 590 ₴
- Под заказ
- Код: Co_d 35/906
Отправка с 20 июня 2026Шафа офісна Co_d 35/906 ТМ Salita
10 590 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

