



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тумба офісна Co_d 35/718 TM Salita

Розмір (Д x Ш x В): 800 x 500 x 750 мм
Наша нова колекція меблів Co_d (Compound / Компаунд) — ідеальне рішення для організації сучасного офісу в стилі Еко. Шафи та тумби представлені в широкому асортименті різної висоти від 450 мм до 2250 мм. Мають два кольорових поєднання на вибір: корпус ЛДСП готланд + фасади графіт або глина (+ 4-5% дорожче).

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Розмір тумби:
довжина — 800 мм,
ширина / глибина — 500 мм,
висота — 750 мм, в рівень зі столом. - Ручки не передбачені — тумба легко відкриваються захопленням пальцями (для зручності передбачені вирізи на фасадах);
- Корпус тумби та фасад — ЛДСП 18 мм, одна боковина в корпусі тумби — 36 мм;
- В тумбі 4 висувних ящика та дверцята;
- Направляючі в тумбі прихованого монтажу з доводчиком Samet Slidea. Петлі Samet Impro з дотягом;
- Тумбу можна укомплектувати замком у верхню шухляду та у дверцята;
- Меблі зібрані на основі ексцентрикових стяжок: з'єднання не видно з лицьового боку, забезпечує надійне та жорстке кріплення.
- Меблі виготовлені з ламінованого ДСП — деревостружкова плита з обох сторін покрита спеціальною плівкою. Ламінація робить плиту більш привабливою і стійкою. ЛДСП зберігає первинний вигляд протягом тривалого часу.
- Протиударна кромка ABS 2 мм/0,5 мм — підвищує тривалість терміну служби.

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | стационарная |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Габаритные размеры | |
| Ширина тумбы | 800 мм |
| Глубина тумбы | 500 мм |
| Высота тумбы | 750 мм |
| Толщина стенок | 18 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Колір | |
| Колір | Готланд+антрацит |
- Цена: 11 570 ₴
- Под заказ
- Код: Co_d 35/718
Отправка с 21 июня 2026Тумба офісна Co_d 35/718 TM Salita
11 570 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

