




Конференц стіл Компаунд 35-22 ТМ Salita

Наша нова колекція меблів Co_d (Compound / Компаунд) — ідеальне рішення для організації сучасного офісу в стилі Еко. Столи на дерев'яних опорах створюють візуальну легкість, кольорові деталі додають яскравих барв в стильний дизайн. Особливості колекції Co_d — ніжки з масиву ясеня. Ясень володіє такими характеристиками як твердість, довговічність та особливий золотистий відтінок. Цей матеріал ми використали, щоб підкреслити красиві та елегантні опори серії Co_d. Концепція офісних меблів нового покоління — екологічність, лаконічність та функціональність.

☆ Ніжки столу виготовлені з високоякісної деревини екстра класу 1-го гатунку — ясеня, тоновані та покриті маслом.
☆ Дана порода дерева стійка до деформації та тріщин, не розсихається, як хвойні породи, не боїться вологи.
☆ Металічний трапецевидний каркас виконаний зі сталевої труби.
☆ Стільниця посилена поперечними металевими траверсами, що дозволяє їй витримувати значні навантаження
☆ Дерев'яні опори оснащені регульованими п'ятками, для компенсації нерівності підлоги (+10 мм).
☆ Завдяки міцній конструкції каркасу стіл стійкий та нехиткий!
☆ Товщина ЛДСП меблів — 18 мм.
☆ Каркаси пофарбовані за порошково-полімерною технологією, фарбами для зовнішнього застосування. Дане покриття стійке до відколів та подряпин.
☆ Меблі виготовлені з ламінованого ДСП — деревостружкова плита з обох сторін покрита спеціальною плівкою. Ламінація робить плиту більш привабливою і стійкою. ЛДСП зберігає первинний вигляд протягом тривалого часу.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Розмір столу:
довжина – 2700 мм;
ширина – 1350 мм (ширина стільниці 675 мм + короб 180 мм),
висота – 750 мм. - Кромка – протиударна ABS 2 мм / 0,5 мм.
- Короб для дротів (арт. мод. 35/801) – двосторонній, має нішу та дверцята.
- У стільниці врізані заглушки під дроти Merida 280*80 – 2 шт.

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип стола | прямой |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Толщина | 18 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 2700 мм |
| Глубина | 1350 мм |
| Высота | 750 мм |
| Размеры столешницы | |
| Длина столешницы | 2700 мм |
| Глубина столешницы | 1350 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Опоры | дерево, металл |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Колір | |
| Колір | Готланд+антрацит |
- Цена: 37 010 ₴
- Под заказ
- Код: Компаунд Co_d 35-22
Отправка с 21 июня 2026Конференц стіл Компаунд 35-22 ТМ Salita
37 010 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


