



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мобільна тумба з нішею для системного блоку Co_d 35/706 TM Salita

Розмір (Д x Ш x В): 710 x 450 x 610 мм
Наша нова колекція меблів Co_d (Compound / Компаунд) — ідеальне рішення для організації сучасного офісу в стилі Еко. Шафи та тумби представлені в широкому асортименті різної висоти від 450 мм до 2250 мм. Мають два кольорових поєднання на вибір: корпус ЛДСП готланд + фасади графіт або глина (+ 4-5% дорожче).

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Розмір тумби:
довжина — 450 мм,
ширина / глибина 450 мм,
висота — 610 мм. - Шухляди укомплектовані напрямними прихованого монтажу з дотягом Samet Slidea.
- Ролики прогумовані прозорі d-50.
- Ручки не передбачені: тумби та шафи легко відкриваються захопленням пальців (для зручності передбачені вирізи на фасадах, подвійні бічні стінки у всіх шафах та тумбах, а також вертикальні планки 36 мм).
- Товщина корпусу тумби та дверцят 18 мм. (Одна сторона має подвійну бокову стінку товщиною 36 мм).
- Меблі зібрані на основі ексцентрикових стяжок: з'єднання не видно з лицьового боку, забезпечує надійне та жорстке кріплення.
- Меблі виготовлена з ламінованого ДСП — деревостружкова плита з обох сторін покрита спеціальною плівкою. Ламінація робить плиту більш привабливою і стійкою. ЛДСП зберігає первинний вигляд протягом тривалого часу.
- Протиударна кромка ABS 2 мм/0,5 мм — підвищує тривалість терміну служби.

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | мобильная |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество колесиков | 4 шт |
| Габаритные размеры | |
| Ширина тумбы | 710 мм |
| Глубина тумбы | 450 мм |
| Высота тумбы | 610 мм |
| Толщина стенок | 18 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Колір | |
| Колір | Готланд+антрацит |
- Цена: 8 640 ₴
- Под заказ
- Код: Co_d 35/706
Отправка с 21 июня 2026Мобільна тумба з нішею для системного блоку Co_d 35/706 TM Salita
8 640 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

