



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл Soul light d-60 Cashmere метал / ДСП TM Lovko

Soul light Cashmere - красива і лаконічна модель, виконана в сучасному дизайні та трендовому кольорі. Вона стане справжньою знахідкою при облаштуванні будинку, а також підійде для кафе, ресторанів і барів. Продумані розміри дають змогу використовувати стіл навіть для невеликих кухонь, балконів і терас.
У виробництві застосовуються виключно екологічні та натуральні матеріали. Стіл виконаний з круглою стільницею з ламінованого ДСП. Вона має легкий вигляд і не перевантажує простір, а завдяки використанню спеціальної технології виходить ще й досить міцною. Опора з металу має порошкове фарбування, яке робить її стійкою до різних негативних впливів.

Особливості моделі
- лаконічний і сучасний дизайн;
- стільниця з ламінованого ДСП 18 мм;
- стійка металева опора з основою 400 мм;
- легкий монтаж на гвинти.
| Тип | обідні |
|---|---|
| Габарити | 60 х 60 х 75 см |
| Матеріал | ДСП / метал |
| Габарити упаковки | 42 х 42 х 3 см / 20 х 20 х 72 см / 62 х 62 х 4 см |
| Кількість в упаковці | 2 в 3 |
| Вага з упаковкою (кг.) | 15 |
| Країна виробництва | Україна |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LOVKO |
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Круглая |
| Материал столешницы | Ламинированое ДСП |
| Материал основания | Металл |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота стола | 750 мм |
| Диаметр столешницы | 600 мм |
- Цена: 4 710 ₴
- Под заказ
- Код: 50009002
Отправка с 25 мая 2026Стіл Soul light d-60 Cashmere метал / ДСП TM Lovko
4 710 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

