



Диван розкладний Смарт (Smart) 190 см TM Matroluxe

Відпочиньте із комфортом на нашому стильному та практичному дивані Смарт торгової марки Sofyno. Цей прямий диван відповідає всім стандартам ГОСТ, гарантуючи високу якість та довговічність. М'яке сидіння та спинка, наповнені щільним ППУ та укріплені змійкою, забезпечать Вам неперевершену зручність. Відкидна спинка з механізмом "клік-кляк" дозволяє легко перетворити диван на спальне місце розміром 1200х1900 мм. Матеріал ніжок – ясен. Відсутність підлокітників робить диван ідеальним для невеликих приміщень, забезпечуючи максимальний простір для відпочинку.

Переваги:
- Простий та надійний механізм трансформації.
- Цікавий дизайн.
- Міцний та зносостійкий каркас.
- Можливість вибрати тип та колір оббивної тканини.

| Гарантія на виріб | ГОСТ стандарт |
| Наповнення сидіння/спинки | ППУ+змійка |
| Торгова марка дивана | Sofyno |
| Тип моделі | Прямий |
| Габаритні розміри | 1900x700х830 |
| Спальне місце | 1200х1900 |
| Матеріал каркаса | ДСП, брус |
| Короб для білизни | Ні |
| Підлокітники | Ні |
| Механізм розкладання | Клік-кляк |
Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Матовий велюр Polo +
Виробник: СМТ
Зносостійкість: 100 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 350 г/м²

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matro (Sofyno) |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Способ раскладывания дивана | вдоль |
| Механизм трансформации спального места | Клик-кляк |
| Обивочный материал | Велюр, Рогожка, Вельвет |
| Цвет | Разные цвета |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 190 см |
| Глубина | 70 см |
| Высота дивана с учетом спинки | 83 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 120 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | деревянный брус, ДСП |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Опоры | дерево |
| Наполнители | |
| Спальное место | пружинная змейка, синтепон, пенополиуретан |
- Цена: 21 200 ₴
- Под заказ
- Код: Диван Смарт
Отправка с 15 июня 2026Диван розкладний Смарт (Smart) 190 см TM Matroluxe
21 200 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


