




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Cтілець поворотний Demi чорний каркас/ темно-сіра тканина TM Intarsio
Матеріал сидіння: тканина
Матеріал каркасу: металеві ніжки з чорним матовим порошковим покриттям
Колір сидіння: темно-сірий
Колір каркасу: чорний
Оберт 180º
Розмір коробки: 83*68*64 см

| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 88 |
| Ширина | 61 |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Висота сидіння | 50 |
| Колір | Темно сірий |
| Глибина | 60 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Виробник | Інтарсіо |

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Темно-серый |
| Цвет обивки | Темно-серый |
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Основание кресла | Вращающееся |
| Тип опор | Ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 560 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Высота | 910 мм |
- Цена: 5 790 ₴
- В наличии
- Код: DEMIDGY
Cтілець поворотний Demi чорний каркас/ темно-сіра тканина TM Intarsio
5 790 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.




