




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Elegante чорний каркас / темний беж велюр

Стілець Intarsio Elegante Темний Беж ( ELEGANTECDBL40 ) : стильна і сучасна модель від відомої , Польської меблевої компанії Signal. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Глибина (сидіння): 43,
Матеріал: Велюр,
Висота: 82,
Ширина: 69,
Висота (сидіння): 47
Матеріал каркасу: металеві ніжки з чорним матовим порошковим покриттям.
Розмір коробки: 77*72*47 см

| Висота | 82 |
| Ширина | 69 |
| Глибина сидіння | 43 |
| Висота сидіння | 47 |
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Темний беж |
| Матеріал крісла | оксамитова тканина |
| Матеріал каркасу | метал |
| Вага | 8 |
| Ширина сидіння | 40 |
| Глибина | 58 |

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый, Черный |
| Цвет обивки | Темно-бежевый |
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Черный |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Велюр |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 690 мм |
| Глубина | 470 мм |
| Высота | 820 мм |
- Цена: 4 999 ₴
- В наличии
- Код: ELEGANTECDBL40
Стілець Elegante чорний каркас / темний беж велюр
4 999 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.


