




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комод високий Senso 3 двері МДФ Беж TM Perfect Home Польща


- Виробник: Perfect Home Польща
- Довжина: 103 см
- Глибина: 39 см
- Висота: 123 см
- Кількість дверей 3
- Колір Беж
- Країна-виробник товару Польща

- Матеріал Корпусу/Фасаду ЛДСП 16мм/ЛДСП 16мм + МДФ 18мм
- Ніжки Метал чорні 15см
- Направляючі Роликові повного висуву
- Петлі Фірмові
- Ручки Система Push-to-Open
- Стиль Сучасний, Мінімалізм
- Тип Білизняні комоди

| Основные | |
|---|---|
| Количество дверок | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Производитель | Perfect |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ крашеный |
| Ножки | металл |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 103 см |
| Глубина комода | 39 см |
| Высота комода | 123 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Плавное закрывание дверок | Да |
- Цена: 15 240 ₴




Отправка с 30 мая 2026
