




Крісло Бонза 78 см ТМ Richman

М’яке крісло Richman Бонзо втілює сучасні тенденції комфорту та стилю, ідеально підходячи для домашнього використання у період зростаючої популярності віддаленої роботи. Це крісло, надзвичайно м’яке як на вигляд, так і на дотик, розроблене з акцентом на мінімалізм із заокругленими формами, які додають відчуття затишку та безпеки в інтер’єр.

Обтічні форми крісла, без зайвих кутів, відображають прагнення до гармонії та спокою. Оббивка виконана з нового виду велюру з довгим ворсом, що надає додаткову м’якість і комфорт. Текстура велюру з візерунком бджолиного стільника підкреслює сучасний дизайн і служить додатковим елементом стилю.

Палітра крісла обмежується класичними, нейтральними кольорами, що сприяє розслабленню та відпочинку. Основа крісла зроблена з міцного дерев’яного брусу та фанери, гарантуючи довговічність та стабільність. Сидіння, обладнане пружинами “змійка” і покрите товстим шаром якісного ППУ, забезпечує надзвичайний комфорт. Дизайн доповнюють елегантні пластикові ніжки, що додають легкості та витонченості.

Характеристики м’якого крісла Richman Бонзо:
| Модель: | Бонзо |
| Комплектація виробу: | М'яке крісло Бонзо |
| Матеріал каркасу: | Дерев'яний брус + фанера + змійка |
| Наповнювач: | ППУ |
| Матеріал ніжок: | Пластик |
| Колір ніжок: | Чорний |
Габаритні розміри м’якого крісла Richman Бонза:
| Висота виробу: | 955 мм |
| Ширина виробу: | 780 мм |
| Глибина виробу: | 650 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 450 мм |
| Висота спинки: | 700 мм |
| Глибина сидіння: | 520 мм |
| Ширина сидіння: | 580 мм |
| Висота підлокітника: | 250 мм |
| Товщина підлокітника: | 100 мм |
| Вага виробу: | 25 кг |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
| Габарити пакування: | 670 x 800 x 980 мм |
| Об'єм пакування: | 0,53 м3 |

Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ої категорії

Матовий велюр Allure Premium
Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Тип дивана | прямой |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спинки | Да |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 78 см |
| Глубина кресла | 65 см |
| Высота посадочной части кресла | 45 см |
| Высота кресла с учетом спинки | 95 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | фанера, деревянный брус |
| Ножки | пластик |
| Обивочный материал | Экокожа, Ткань |
| Наполнитель | Пенополиуретан, Пружинный блок |
- Цена: 9 150 ₴
- Под заказ
- Код: Крісло Бонза
Отправка с 21 июня 2026Крісло Бонза 78 см ТМ Richman
9 150 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







