




Диван розкладний Martin / Мартін 222 см TM Matroluxe

Стильний диван Мартін стане прикрасою будь-якого інтер'єру. Представлена модель має ортопедичне спальне місце. Завдяки ретельно підібраним компонентам внутрішнього наповнення вона підходить для щоденного сну. Механізм розкладки Єврокнижка відрізняється простотою у використанні та стійкістю до інтенсивних навантажень.
Переваги:
- Ортопедичне наповнення спального місця.
- Місткий білизняний короб.
- Міцний і зносостійкий каркас.
- Можливість вибрати тип і колір оббивної тканини.
- Спинка у вигляді стильних знімних подушок.

Використовувані матеріали в дивані Martin/Мартін
Меблева фабрика Matroluxe використовує в своїй роботі матеріали преміальної якості:
- Наповнення. Букові ламелі добре амортизують, тим самим посилюючи ортопедичний ефект спального місця. Як основний наповнювач виступає гіпоалергенний пінополіуретан. ППУ має пружність, еластичність і повітропроникність. Він витримує інтенсивне навантаження та не деформується з терміну служби.
- Каркас. Складається з ДСП, дерева і євробруса. Таке поєднання забезпечує максимальну міцність конструкції, стійкість до високих навантажень, надійність і довговічність.

| Гарантія на виріб | 18 місяців |
| Наповнення сидіння/спинки | ППУ |
| Торгова марка дивана | Sofyno |
| Тип моделі | Прямий |
| Габаритні розміри | 2220х1050х820 |
| Розмір дивана | Великий |
| Розмір спального місця | 1900х1500 |
| Вид дивана | Розкладний |
| Наповнення спального місця | Ортопедичне |
| Спальне місце | Двоспальне |
| Матеріал каркаса | ДСП, ДВП, брус |
| Короб для білизни | Так |
| Підлокітники | Так |
| Механізм розкладання | Єврокнижка |
| Висота з подушкою | 870 |
Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Матовий велюр Polo +
Виробник: СМТ
Зносостійкість: 100 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 350 г/м²

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matro (Sofyno) |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Способ раскладывания дивана | вдоль |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Обивочный материал | Вельвет, Рогожка, Велюр |
| Цвет | Разные цвета |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 222 см |
| Глубина | 105 см |
| Высота дивана с учетом спинки | 87 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | деревянный брус, ДСП |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Наполнители | |
| Спальное место | деревянные ламели, синтепон, пенополиуретан |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Колесики | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 110 кг |
- Цена: 33 590 ₴
- Под заказ
- Код: Martin 222 см
Отправка с 15 июня 2026Диван розкладний Martin / Мартін 222 см TM Matroluxe
33 590 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)



