




Диван кутовий розкладний Твіст 230*150 см TM Matroluxe

Кутовий диван Tvist від Matroluxe виготовлений з якісних, екологічно чистих матеріалів.
Різноманіття варіантів оббивних тканин дозволяє підібрати ідеальний для конкретного приміщення варіант. Конструкція доповнена надійною системою розкладки Єврокнижка. З її допомогою можна швидко і легко трансформувати виріб в комфортабельне спальне місце.

Переваги моделі:
- Ортопедичне внутрішнє наповнення.
- Зручний механізм розкладання.
- Рівна спальна поверхня з мінімальною кількістю стиків.
- Місткий білизняний короб.
- Спинка у вигляді декоративних знімних подушок.
Для виготовлення виробу на фабриці використовуються наступні компоненти:
- Наповнення. Букові ламелі добре амортизують, тим самим посилюючи ортопедичний ефект спального місця. Як основний наповнювач виступає гіпоалергенний пінополіуретан. ППУ має пружність, еластичність і повітропроникність. Він витримує інтенсивне навантаження та не деформується з терміну служби.
- Каркас. Виготовляється з таких матеріалів, як дерево, євробрус, ХДФ та ДСП. Вони наділяють конструкцію високим рівнем міцності, зносостійкості, надійності і тривалим терміном експлуатації.
Загальний габарит: 2300х1500х820 мм (870 з подушкою) мм
Спальне місце: 1900 х 1500 мм
Наповнення: букова ламель +ППУ (ST35) 80 мм
Розкладання: еврокнижка
Навантаження: до 110 кг на одне посадкове місце

Переваги моделі:
-Надійний механізм розкладання
-Ламінований короб для зберігання речей
-Ортопедичне спальне місце
-Декоративна строчка на посадковому місці
-Наявність задньої спинки
-Гарантія від виробника 18 місяців
Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Матовий велюр Polo +
Виробник: СМТ
Зносостійкість: 100 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 350 г/м²

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matro (Sofyno) |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | угловой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | левый |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Способ раскладывания дивана | вдоль |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Обивочный материал | Вельвет, Рогожка, Ткань, Велюр |
| Цвет | Разные цвета |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 87 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | деревянный брус, ДСП |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Наполнители | |
| Спальное место | деревянные ламели, синтепон, пенополиуретан |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Колесики | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 110 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина дивана | 230 см |
| Глубина дивана | 150 см |
- Цена: 39 780 ₴
- Под заказ
- Код: Твіст
Отправка с 15 июня 2026Диван кутовий розкладний Твіст 230*150 см TM Matroluxe
39 780 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


