




Ліжко-подіум Марко 180x200 з механізмом TM Matro


Ліжко-подіум має наступні переваги:
- Міцність і надійність підйомного механізму.
- Вмістка ніша для білизни.
- Велике м'яке узголів'я.
- Просторе спальне місце.
- Ніжки: ясен/венге, 40 мм.
- Тривала гарантія якості виробника.
Використовувані матеріали в ліжку-подіумі Marko/Марко
- Каркас. Каркас виготовляється з натурального дерева, фанери, ДСП та ХДФ. Таке поєднання матеріалів робить конструкцію надзвичайно міцною, надійною та стійкою до зношування. Термін експлуатації виробів на дерев'яному каркасі вимірюється десятиліттями.
- Ламелі. Гнутоклеєні ламелі забезпечують додаткову амортизацію та ортопедичність спального місця.
- Висота царги: 380 мм, узголів’я: 960 мм.
З ліжком-подіумом Marko ви отримуєте елегантну, зручну та витриману модель, яка прослужить вам протягом тривалого часу.

Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Матовий велюр Polo +
Виробник: СМТ
Зносостійкість: 100 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 350 г/м²

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matro (Sofyno) |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Тип подъемного механизма | Газ-лифт |
| Размеры рекомендуемого матраса | 180х200 |
| Цвет | Разные цвета |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 180х200 |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 180 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 227 см |
| Ширина кровати | 240 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 96 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | фанера, ДСП, натуральное дерево, ламинированная ДСП |
| Обивочный материал | Велюр, Рогожка, Ткань, Вельвет |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Ниша для белья | 1 шт |
- Цена: 60 890 ₴
- Под заказ
- Код: Марко 180х200
Отправка с 21 июня 2026Ліжко-подіум Марко 180x200 з механізмом TM Matroluxe
60 890 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







