




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Mamont semi-soft натуральний ясен / Magenta 13 TM Lovko

Нова модель стільця Mamont semi-Soft зберегла свою оригінальну форму Mamont, але отримала широку спинку та покращену ергономіку. Тепер крісло стало більш зручним, забезпечуючи комфортне сидіння протягом тривалого часу.
Характеристики:
- Каркас: виконаний з натурального ясена, що надає стільцю міцності та природного вигляду.
- Ніжки: точені ніжки мають круглий переріз, що звужується догори і донизу, що надає стільцю елегантного і витонченого вигляду.
- Сидіння: виготовлене з гнутоклеєної фанери товщиною 10 мм з накладкою з пінополіуретану (ППУ) товщиною 20 мм, що забезпечує додатковий комфорт та м'якість.
- Колір каркасу: стандартні варіанти – натуральний ясен та чорний. На замовлення фарбуємо в колір від 4 шт.
- Оббивка: стандартна оббивка виконана з букле Magenta, проте можна вибрати будь-яку оббивку на замовлення, щоб стілець ідеально вписався у ваш інтер'єр.
Ця модель поєднує стильний дизайн і високу функціональність, роблячи її відмінним вибором для дому або офісу.

Модель виготовляється з використанням матеріалів вищого класу, що робить стілець надійним і довговічним.
Характеристики
| Тип | обідні, крісла |
|---|---|
| Габарити | 47 х 50 х 72 см |
| Висота посадки | 44 см |
| Внутрішні розміри сидіння (ШхГ) | 45 х 43 см |
| Рекомендоване навантаження | до 120 кг. |
| Матеріал | Масив ясена / ППУ / Тканина |
| Габарити упаковки | 65 х 57 х 88 см |
| Кількість в упаковці | 2 в 1 |
| Вага з упаковкою (кг.) | 15 |
| Країна виробництва | Україна |
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Ясень |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Производитель | LOVKO |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Бук натуральный |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | гнутая фанера |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 470 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 720 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | ткань |
- Цена: 8 860 ₴
- В наличии
- Код: 25800000
Стілець Mamont semi-soft натуральний ясен / Magenta 13 TM Lovko
8 860 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






