



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шафа Happy / Хеппі Глянець Білий 1 двері TM Міро-Марк

Корпус:
Ламінована ДСП 16 мм.
Фасад:
Багатошарове високоглянцеве покриття, висушене під ультрафіолетовими променями. Ламінована ДСП 16 мм.
Фурнітура:
Пластмасова матова ручка чорного кольору; Трьохскладові шарикові підвищеної міцності телескопічні направляючі повного висуву; З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (MINIFIX); Додаткова фурнітура для кріплення шаф та комодів до стіни.
- Колекція: Happy Глянець Білий
- Висота: 2110 мм
- Ширина: 502 мм
- Глибина: 460 мм

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 1 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый глянец |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 502 мм |
| Глубина шкафа | 460 мм |
| Высота шкафа | 2110 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: 6 510 ₴
- В наличии
- Код: HP-21-WB
Шафа Happy / Хеппі Глянець Білий 1 двері TM Міро-Марк
6 510 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

