




Стелаж L-155 з шухлядами TM Loft Design

| Виробник: | Лофт Дизайн |
| Країна-виробник товару: | Україна |
| Матеріал полиць: | ЛДСП |
| Ширина, см: | 70 |
| Висота, см: | 155 |
| Глибина, см: | 37.5 |
| Матеріал каркаса: | Метал |
| Кількість відкритих полиць : | 4 |
| Колір каркасу: | Чорний |

Металеві опори стелажа виготовлені з квадратної труби 25*25 мм. Міцний каркас є надійною опорою для полиць. Метал пофарбований у чорний колір, методом порошкового напилення. Завдяки такому покриттю поверхня металу має більш естетичний вигляд і тривалий термін служби. Стелаж комплектується чотирма полицями з ламінованого ДСП з красивою текстурою під масив дерева дорогих порід. Полиці для стелажа виготовлені з ламінованого ДСП завтовшки 18 мм з кромкою ПВХ по периметру завтовшки 2 мм. Відстань від підлоги до полиці 7 см, а між полицями 32,2 см. Завдяки регульованим ніжкам, його легко виставити навіть на нерівній поверхні. Стелаж дуже практичний і місткий. Його можна використовувати для зберігання документів, книг і каталогів, а також для виставки елементів декору, фотографій і квітів.
Унікальна особливість стелажа L-155 полягає в тому, що закритий модуль можна розмістити вище або нижче, за вашим бажанням. Так само через деякий час, ви легко його можете перемістити на інший рівень.
Стелаж L-155 з шухлядами зі своєю прозорою конструкцією підкреслить красу предметів, що лежать на ньому, а все, що необхідно заховати, легко вмістити в закритий відсік. А акуратне виконання деталей стелажа і геометрична гармонія конструкції підкреслює тонкий смак його власника.


| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Тип этажерки | прямая |
| Тип тумбы | прямая |
| Количество ярусов этажерки | 4 |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Цвет | Разные цвета |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Серый, Венге, Орех экко |
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 700 мм |
| Глубина стеллажа | 375 мм |
| Высота стеллажа | 1550 мм |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Полки | ламинированная ДСП |
- Цена: 9 110 ₴
- В наличии
- Код: L-155 шухляди
Стелаж L-155 з шухлядами TM Loft Design
9 110 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


