




Банкетка Olim з нішею 100х44х45 см Mille ™

Банкетка Olim з нішею - це елегантне та стильне рішення для вашого простору.
Завдяки своїм розмірам (100 см шириною, 44 см глибиною та 45 см висотою) вона ідеально підходить для великих та невеликих приміщень.
Ніша під сидінням створює зручне місце для зберігання, дозволяючи зберігати предмети поряд із собою.
М'яке та зручне сидіння забезпечить комфорт під час використання, а міцна конструкція забезпечить довговічність.
Банкетка Olim з нішею стане вишуканим та функціональним додатком до вашого інтер'єру, надаючи йому особливий шарм та функціональність

| Довжина см. | 100 |
|---|---|
| Висота см. | 45 |
| Ширина см. | 45 |
| Глибина см. | 45 |
| Матеріал каркаса | Фанера, ДСП |
| Вага, кг | 12 |
| Колір | Бежевий |
| Призначення | Для офісу, Для вітальні, Для кухні, Для передпокою |
| Наповнювач | Поролон, Синтепон |
| Країна-виробник товару | Україна |
*Колір тканини можна обрати із великої кількості варіантів, з цим допоможе наш менеджер.
Велюр Siena (Сієна)
Виробник: Дивотекс
Зносостійкість: 115 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, Легка чистка
Антимікробні властивості
Щільність: 290 г/м²

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | банкетка |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | фанера, ЛДСП |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет каркаса | Черный |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1000 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Высота | 450 мм |
| Вес | 12 кг |
| Комплектация | |
| Наличие ящика | Да |
- Цена: 6 990 ₴
- Под заказ
- Код: Банкетка Olim
Отправка с 15 июня 2026Банкетка Olim з нішею 100х44х45 см Mille ™
6 990 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)




