




Банкетка з нішею Flay 80х48х45 см Mille ™

Банкетка Flay – це не просто зручні меблі, це стильний акцент у вашому інтер'єрі. Виготовлена з високоякісної деревини, вона відрізняється міцністю та довговічністю.
Особливості Flay:
* Ніша для зберігання: Flay оснащена зручною нішою, яка ідеально підходить для зберігання різних дрібниць, книг або пледів.
* Стильні дерев'яні ніжки: Дерев'яні ніжки надають банкетці елегантного вигляду і підкреслюють натуральність матеріалів.
* Багатофункціональність: Flay чудово підійде як для вітальні, так і для спальні, передпокою або дитячої кімнати.

Flay - це:
* Стиль: Елегантний дизайн гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр.
* Функціональність: Ніша для зберігання дозволить упорядкувати простір.
* Якість: Міцна конструкція та натуральні матеріали гарантують довгий термін служби.

| Довжина см. | 80 |
|---|---|
| Висота см. | 45 |
| Ширина см. | 48 |
| Глибина см. | 48 |
| Матеріал каркаса | Фанера, ДСП |
| Вага, кг | 14 |
| Призначення | Для офісу, Для вітальні, Для кухні, Для передпокою |
| Наповнювач | Поролон, Синтепон |
| Країна-виробник товару | Україна |
*Колір тканини можна обрати із великої кількості варіантів, з цим допоможе наш менеджер.
Велюр Siena (Сієна)
Виробник: Дивотекс
Зносостійкість: 115 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, Легка чистка
Антимікробні властивості
Щільність: 290 г/м²

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | фанера, ЛДСП |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Висота | 450 мм |
| Вага | 14 кг |
| Комплектація | |
| Наявність шухляди | Так |
- Ціна: 6 990 ₴
- Під замовлення
- Код: Банкетка Flay
Відправка з 22 квітня 2026Банкетка з нішею Flay 80х48х45 см Mille ™
6 990 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







