




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл Spring чорний ДСП (текстура) d-70 TM Lovko

Познайомтеся з нашим столом Spring - елегантним, зручним та практичним рішенням для вашого простору. Він доступний у різноманітних кольорах та з різними видами покриття, що дозволяє вам з легкістю підібрати оптимальний варіант для вашого інтер'єру.
Опора столу цільносварна, виготовлена з міцної сталі та покрита порошковим методом фарбування, що забезпечує довговічність та стійкість до зносу. Габарити опори 650х650, h-725.
Ви можете обрати стільницю з різними розмірами та матеріалами, що дозволить вам створити ідеально підходящий стіл для вашого простору та потреб.
Особливості моделі
- оригінальний зручний дизайн - зручно сидіти і зручно підсунути стілець;
- екологічні і красиві матеріали;
- довговічне покриття;
- стійка конструкція завдяки широким ніжкам.

Характеристики
| Тип | обідні |
|---|---|
| Матеріал | ЛДСП / метал |
| Кількість в упаковці | 1 в 2 |
| Вага з упаковкою (кг.) | 15 |
| Країна виробництва | Україна |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LOVKO |
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Круглая |
| Материал столешницы | Ламинированое ДСП |
| Материал основания | Металл |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота стола | 750 мм |
| Диаметр столешницы | 700 мм |
| Вес | 15 кг |
- Цена: 5 070 ₴
- Под заказ
- Код: 70882463
Отправка с 25 мая 2026Стіл Spring чорний ДСП (текстура) d-70 TM Lovko
5 070 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.



