




Cтілець поворотний Gerda чорний каркас/ букле сірий TM Intarsio
Стілець з чорним каркасом і сірим сидінням з тканини букле - це поєднання стилю, зручності та функціональності. Ідеальний вибір для обідньої зони, ресторану, кафе або офісу. Металеві ніжки з чорним порошковим покриттям забезпечують стабільність і довговічність, а сіре сидіння з м'якої тканини букле додає витонченості та комфорту вашому інтер'єру.
Особливості:
- Матеріал сидіння: тканина букле високої якості
- Матеріал каркасу: металеві ніжки з чорним порошковим покриттям
- Колір сидіння: сірий
- Колір каркасу: чорний
- Оберт: 180º, що надає додаткову зручність у використанні
- Розмір коробки: 83*68*64 см
Цей стілець ідеально підходить для різноманітних приміщень: обідньої зони, ресторану, кафе, вітальні чи офісу. Він не тільки додає елегантності, але й створює комфортну атмосферу. Оновіть свій інтер'єр з нашим стильним і функціональним стільцем GERDA!

Ніжки з чорним порошковим покриттям з функцією повороту.
Оберт 180º
Глибина 56
Ширина 58
Ширина (сидіння) 43
Висота 82
Висота (сидіння) 47
Глибина (сидіння) 46
Матеріал крісла Букле
Колір каркаса Чорний
Країна виробник Китай
Каркас Метал
Вага 11
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Темно-серый |
| Цвет обивки | Темно-серый |
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Основание кресла | Вращающееся |
| Тип опор | Ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 580 мм |
| Глубина | 560 мм |
| Высота | 820 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | ткань |
- Цена: 4 460 ₴
- В наличии
- Код: GERDAGY
Cтілець поворотний Gerda чорний каркас/ букле сірий TM Intarsio
4 460 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)




