




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Calla чорний каркас / сіра тканина TM Intarsio

Стілець CALLA з чорним каркасом і сірим сидінням з тканини - це ідеальне поєднання елегантного дизайну та високої комфортності. Металеві ніжки з чорним матовим порошковим покриттям забезпечують стабільність і міцність, а сіре сидіння з м'якої тканини додає витонченості вашому інтер'єру.
Особливості:
- Матеріал сидіння: тканина високої якості для довговічності і комфорту
- Матеріал каркасу: металеві ніжки з чорним матовим порошковим покриттям для міцності і естетичного вигляду
- Колір сидіння: сірий, що гармонійно поєднується з будь-яким інтер'єром
- Колір каркасу: чорний, що надає стільцю сучасного вигляду
- Розмір коробки: 70*65*60 см, що забезпечує зручну та безпечну доставку
Стілець CALLA ідеально підходить для будь-якого приміщення: від обідньої зони до офісу чи кафе. Він створить атмосферу затишку та стилю, підкреслюючи ваш індивідуальний смак і вимоги до комфорту.

| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Колір | Сірий |
| Матеріал каркасу | метал |
| Виробник | Інтарсіо |
| Висота | 83 |
| Ширина | 60 |
| Висота сидіння | 49 |
| Глибина | 55 |

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | Ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 49 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Высота | 830 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
- Цена: 5 570 ₴
- В наличии
- Код: CALLAGY
Стілець Calla чорний каркас / сіра тканина TM Intarsio
5 570 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






