

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пуф Glow 35x35x42 см опори метал Mille ™

Пуф Glow – це стильний та сучасний предмет меблів, який стане яскравим акцентом у будь-якому інтер'єрі.
Пуф має м'яке сидіння, оббите високоякісною тканиною, та міцний металевий каркас із чотирма ніжками. Ніжки пуфу виготовлені із міцного металу

Характеристики
| Довжина см. | 35 |
|---|---|
| Висота см. | 42 |
| Ширина см. | 35 |
| Глибина см. | 35 |
| Матеріал каркаса | Фанера, ДСП |
| Вага, кг | 8 |
*Колір тканини можна обрати із великої кількості варіантів, з цим допоможе наш менеджер.
Велюр Siena (Сієна)
Виробник: Дивотекс
Зносостійкість: 115 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, Легка чистка
Антимікробні властивості
Щільність: 290 г/м²

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | фанера, ЛДСП |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет каркаса | Черный |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 350 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Высота | 420 мм |
| Вес | 8 кг |
- Цена: 2 490 ₴
- Под заказ
- Код: Пуф Glow
Отправка с 21 июня 2026Пуф Glow 35x35x42 см опори метал Mille ™
2 490 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

