




Пуф зі спинкою Milana 40х44х68 см Mille ™

Пуф зі спинкою Milana – це елегантне та зручне рішення для вашого інтер'єру.
Створіть затишний куточок у своєму будинку із цим компактним пуфом.
Його стильний дизайн та зручні розміри (ширина 40см, глибина 44 см, висота 68 см) роблять його ідеальним вибором для відпочинку чи додаткового сидіння.
Поєднання вишуканості та функціональності робить пуф Milana ідеальним доповненням до будь-якого сучасного інтер'єру....

Характеристики
| Довжина см. | 40 |
|---|---|
| Висота см. | 68 |
| Ширина см. | 44 |
| Глибина см. | 44 |
| Матеріал каркаса | Фанера, ДСП |
| Вага, кг | 14 |

*Колір тканини можна обрати із великої кількості варіантів, з цим допоможе наш менеджер.
Велюр Siena (Сієна)
Виробник: Дивотекс
Зносостійкість: 115 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, Легка чистка
Антимікробні властивості
Щільність: 290 г/м²

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спинки | Да |
| Тип опор | Подиум |
| Материал каркаса | фанера, ЛДСП |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 400 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Высота | 680 мм |
| Вес | 14 кг |
- Цена: 4 690 ₴
- Под заказ
- Код: Пуф Milana
Отправка с 21 июня 2026Пуф зі спинкою Milana 40х44х68 см Mille ™
4 690 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







