

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комод Ascet 600 Графіт ТМ ARTinHEAD

Вся колекція Ascet - дивитися
- Комод Ascet 600 оснащений 5-ма висувними ящиками, які відкриваються легким натисканням.
- Зручність використання досягається завдяки телескопічним направляючим повного висунення.
- Опорою комода є суцільнометалева конструкція.
- Матеріали, з яких виготовлений комод, екологічні і безпечні.

Характеристики
| Тип | Для одягу і речей |
|---|---|
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Особливості | З 5-ма ящиками, З висувними ящиками |
| Ширина виробу | 600 |
| Глибина вироби | 425 |
| Висота виробу | 1080 |
| Серія товару | Ascet ARTinHEAD |
| Виробник | ARTinHEAD |
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 5 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Графит |
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ножки | металл |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 60 см |
| Глубина комода | 42.5 см |
| Высота комода | 108 см |
- Цена: 6 384 ₴
- В наличии
- Код: AS05070000030
Комод Ascet 600 Графіт ТМ ARTinHEAD
6 384 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

