




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл обідній Джин d100 см Білий ТМ МіксМеблі

- Стільниця з міцного загартованого скла, що забезпечує довговічність і стильний зовнішній вигляд.
- Білі металеві ніжки, які додають столу елегантності та стійкості.
- Товщина скла - 1 см
- Розмір стільниці D-100 см
- Висота: 75 см
- Ніжки - метал, колір білий

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Китай |
| Форма стола | Круглый |
| Раскладная столешница | Нет |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Белый |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Толщина столешницы | 10 мм |
| Диаметр | 1000 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | каленое стекло |
| Каркас, ножки | металл |
- Цена: 7 600 ₴
- В наличии
- Код: А0055132
Стіл обідній Джин d100 см Білий ТМ МіксМеблі
7 600 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.


