




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Крокус чорний / мікрофібра сірий кварц ТМ Мікс Меблі

Розмір: В: 800 мм; Г: 500 мм; Ш: 570 мм.
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: сірий кварц
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнутоклеєна+поролон+ мікрофібра з вінтажним ефектом
Ніжки: метал, діаметр 28 мм, товщина стінки 1,2 мм

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Спинка | гнутая фанера |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Обивочный материал | Микрофибра |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 800 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Глубина | 500 мм |
- Цена: 2 670 ₴
- В наличии
- Код: А0056318
Стілець Крокус чорний / мікрофібра сірий кварц ТМ Мікс Меблі
2 670 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.





