




Крісло Скайлайн хром сітка сіра / тканина сіра ТМ Richman

Підголівник крісла Скайлайн оббитий дихаючою сіткою, що забезпечує підвищений комфорт. Він має регулювання по висоті та куту нахилу, дозволяючи вам налаштувати його під ваші індивідуальні потреби.
Каркас крісла виготовлений з приємного на дотик білого пластику та доповнений хромованою декоративною вставкою на спинці, що додає елегантності його вигляду. Спинка оббита повітропроникною сіткою, що забезпечує комфорт у спекотну пору року, і має автоматичний поперековий підпір для додаткової зручності.
Підлокітники крісла мають функцію підйому, що особливо зручно, коли вам часто доводиться вставати й сідати. М’які накладки на підлокітниках забезпечують покращений комфорт під час тривалого сидіння.

Сидіння крісла оббите приємною на дотик тканиною сірого кольору, яка гармонійно поєднується з білим каркасом, надаючи кріслу стильного вигляду. Крісло Скайлайн відзначається приємною пружністю без надмірного провисання сітчастої оббивки.
Механізм крісла М-1 (Tilt) дозволяє регулювати висоту та жорсткість гойдання, забезпечуючи зручність під час роботи. Пневмопатрон має підвищений індекс навантаження, що робить крісло більш стійким і довговічним, а хромована хрестовина крісла оснащена прогумованими колесами, які забезпечують безпечне та легке пересування крісла по підлозі.

Габаритні розміри крісла Richman Скайлайн в комплектації Хром:
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1135 мм |
| Висота виробу в верхньому положенні (підняте сидіння - підголівник): | 1215 - 1295 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 440 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 510 мм |
| Висота спинки: | 600 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників: | 655 - 730 мм |
| Висота підлокітників: | 320 мм |
| Довжина підлокітників: | 395 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 485 мм |
| Ширина сидіння: | 500 мм |
| Глибина сидіння: | 420 мм |
| Ширина виробу: | 625 мм |
| Глибина виробу: | 620 мм |
| Ширина підголівника: | 300 мм |
| Висота підголівника: | 150 мм |
| Клас газліфту: | 3 |
| Діаметр хрестовини: | 630 мм |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Серый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 135 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 59 см |
| Глубина кресла | 63 см |
| Высота с учетом спинки | 123 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 43 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 53 см |
| Вес кресла | 12.1 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | хромированная сталь |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 47 см |
| Глубина сиденья | 50 см |
| Высота спинки | 70 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Регулировка поясничного валика | Да |
| Механизм качания | Да |
| Цвет каркаса | Хром |
| Возможность регулировки высоты подлокотников | Да |
| Тип механизма | Tilt |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
| Мягкая подушка спинки | Да |
- Цена: 7 490 ₴
- В наличии
- Код: R00000048369
Крісло Скайлайн хром сітка сіра / тканина сіра ТМ Richman
7 490 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







