




Крісло Larry LB Beige TM AMF

Крісло Larry LB Light Grey - це сучасне крісло керівника з натуральної шкіри з відмінним співвідношенням ціни, якості та зручності. Підвищена ергономіка подарує неперевершений комфорт, а сучасний дизайн дозволить моделі легко вписатися в будь-який керівний кабінет.
Невисока спинка має ергономічний вигин, що дозволяє без напруги, болю в спині і попереку працювати довгий час. Сидіння просторе має закруглені краї, підлокітники алюмінієві з м'якими накладками.
Спинка і сидіння м'які, оббивка - натуральна шкіра високої якості, комбінована. В якості наповнювача використовувався формований ППУ.
Ніжка крісло Larry LB міцно кріпиться на алюмінієвій хрестовині, діаметром 700 мм. Хрестовина міцна, здатна витримувати великі навантаження. Її характерний хромований колір ідеально поєднується з підлокітниками і шкіряною оббивкою, що надають кріслу Larry сучасний «хай-тековский» стиль. Ролики - обгумовані, не дряпають підлогу і використовуються для будь-яких підлогових покриттів.
Механізм гойдання: надпотужний синхромеханізм з фіксацією кута нахилу в 5 положеннях. За допомогою такого механізму регулюється кут нахилу крісла і амплітуда коливання, що дозволяє вибрати зручне положення для роботи і відпочинку. Завдяки вбудованому механізму газлифт можна плавно регулювати крісло по висоті.
Максимальне навантаження: 130 кг
Габарити: Ш66 * Г68 * В123,5-132 см
Варіанти колірних рішень: Black, Light Grey.
Модифікація крісла LB: невисока спинка.

Характеристики
| Механізм крісла | Dynamic |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Шкіра |
| Підлокітники | М'яка накладка |
| Хрестовина | Алюмінієва |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1080 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1160 |
| Ширина виробу | 660 |
| Глибина виробу | 650 |
| Ширина сидіння | 500 |
| Глибина сидіння | 500 |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 480 |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 560 |
| Висота спинки | 640 |
| Висота підлокітників | 200 |
| Діаметр | 700 |
| Максимальне навантаження | 130 |
| Тип | Для персоналу |
| Серія товару | Empire |
| Виробник | AMF |
| Особливості | Без підголівника, З низькою спинкою, Обрезинені ролики |
| Стиль | Сучасний |
Механізм
Dynamic надпотужний синхромеханізм з фіксацією кута нахилу в 5 положеннях.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Бежевый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 130 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 66 см |
| Глубина кресла | 65 см |
| Высота с учетом спинки | 116 см |
| Высота посадочной части кресла | 48 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 48 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 56 см |
| Вес кресла | 21.4 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Подлокотник | алюминий |
| Крестовина | алюминий |
| Основной обивочный материал | комбинированная кожа |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 50 см |
| Глубина сиденья | 50 см |
| Высота спинки | 64 см |
- Цена: 19 880 ₴






