




Диван розкладний Amberg / Амберг 253 см TM Matroluxe

Диван Амберг - стильний і ергономічний вибір для вашого інтер'єру.
Завдяки загальним габаритам 2530х1030х735 мм (940 мм з подушками), цей диван має достатньо місця для комфортного відпочинку. Зручне спальне місце 1510х2000 мм забезпечить вам здоровий сон.

Диван Амберг виготовлений з високоякісних матеріалів, що гарантує тривалу експлуатацію. Вибір кольору оббивки і дизайну ніжок дозволяє підібрати диван під будь-який інтер'єр кімнати.
Наповнення дивана Amberg/Амберг
Пружина зіг-заг і блок незалежних пружин, що забезпечує відмінну підтримку і комфорт. \
Механізм розкладання - крокуюча еврокнижка, яка дозволяє легко перетворити диван в спальне місце і зекономити простір у кімнаті.

Переваги дивана Amberg/Амберг:
- надійний механізм розкладання,
- ламінований короб для зберігання речей
- гарантію від виробника на 18 місяців
- навантаженню до 120 кг на одне посадкове місце.

Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Матовий велюр Polo +
Виробник: СМТ
Зносостійкість: 100 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 350 г/м²

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matro (Sofyno) |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Способ раскладывания дивана | вдоль |
| Механизм трансформации спального места | Тик-так (Пантограф) |
| Обивочный материал | Велюр, Шенилл, Вельвет, Рогожка, Микрофибра |
| Цвет | Разные цвета |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 253 см |
| Глубина | 103 см |
| Высота дивана с учетом спинки | 94 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 151 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | деревянный брус, ДСП |
| Основание спального места | пружинная змейка, пружинный блок |
| Подлокотник | фанера |
| Опоры | металл |
| Наполнители | |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 2 шт |
| Подлокотники | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | спинки |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 120 кг |
- Цена: 52 990 ₴
- Под заказ
- Код: Amberg/Амберг 253 см
Отправка с 21 мая 2026Диван розкладний Amberg / Амберг 253 см TM Matroluxe
52 990 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)




