




Диван кутовий розкладний Hugo / Хьюго 240x156 см Pocket Spring TM Matroluxe

Кутовий диван Hugo від Matroluxe – це стильна та функціональна модель, яка стане прикрасою Вашого інтер'єру. Диван виготовлений із якісних, екологічно чистих матеріалів. Широкий вибір оббивних тканин дозволяє підібрати ідеальний варіант для будь-якого приміщення.

Переваги моделі:
- Ортопедичне внутрішнє наповнення з ППУ (ST 30) та пружинного блоку Pocket Spring 100 мм забезпечує максимальний комфорт та м'якість при відпочинку.
- Надійний механізм трансформації "Єврокнижка" дозволяє швидко та легко трансформувати диван у зручне спальне місце.
- Рівна спальна поверхня із мінімальною кількістю стиків для комфортного сну.
- Місткий білизняний короб з ЛДСП для зберігання постільних речей.

Технічні характеристики:
- Загальний розмір: 2400х1560х780 мм (870 мм із подушкою)
- Розмір спального місця: 1500х2000 мм
- Максимальне навантаження на одне посадкове місце: до 140 кг
- Механізм трансформації: "Єврокнижка"
- Гарантія від виробника: 18 місяців
Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Матовий велюр Polo +
Виробник: СМТ
Зносостійкість: 100 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 350 г/м²

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matro (Sofyno) |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | угловой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Способ раскладывания дивана | вдоль |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Обивочный материал | Велюр, Рогожка, Ткань, Вельвет |
| Цвет | Разные цвета |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 87 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | фанера, деревянный брус |
| Основание спального места | Латексный пенополиуретан, пружинный блок |
| Подлокотник | фанера |
| Опоры | пластик |
| Наполнители | |
| Спальное место | синтепон, независимый пружинный блок, пенополиуретан |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 2 шт |
| Подлокотники | Да |
| Колесики | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Сторона угла дивана | правый, левый |
| Съемные подушки | спинки |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 120 кг |
- Цена: 44 290 ₴
- Под заказ
- Код: Hugo / Хьюго
Отправка с 15 июня 2026Диван кутовий розкладний Hugo / Хьюго 240x156 см Pocket Spring TM Matroluxe
44 290 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)






