




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Cтілець поворотний Damir чорний каркас/ світло-сіра тканина TM Intarsio
Обертається на 180 градусів
Матеріал сидіння: лляна тканина
Матеріал каркасу: чорні ніжки з функцією автоповороту
Колір сидіння: світло-сірий
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: 77х65х53 см

| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 90 |
| Ширина | 48 |
| Матеріал крісла | лляна тканина |
| Висота сидіння | 49 |
| Колір | світло-сірий |
| Глибина | 63 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Виробник | Інтарсіо |
| Вага | 9.5 |
| Глибина сидіння | 45 |

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет обивки | Светло-серый |
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Основание кресла | Вращающееся |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Черный |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 490 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глубина | 630 мм |
| Высота | 900 мм |
- Цена: 3 980 ₴
- В наличии
- Код: DAMIRLGY
Cтілець поворотний Damir чорний каркас/ світло-сіра тканина TM Intarsio
3 980 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






