
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Cтілець Justin чорний каркас/ беж тканина TM Intarsio
Матеріал сидіння: тканина
Матеріал каркасу: ніжка чорна шліфована
Колір сидіння: беж
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: 81х76х49 см

Глибина 59
Ширина 47
Висота 88
Висота (сидіння) 45
Глибина (сидіння) 42
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Черный |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 450 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глубина | 590 мм |
| Высота | 880 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | ткань |
- Цена: 2 860 ₴
- В наличии
- Код: JUSTINBE
Cтілець Justin чорний каркас/ беж тканина TM Intarsio
2 860 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

