




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець обідній Niki тканина сіраTM AMF

Стілець обідній AMF Niki стане чудовою прикрасою найвишуканішого інтер'єру в їдальні або кухні. М'який матеріал та метал ідеально доповнюють один одного. Унікальна анатомічна форма сидіння та спинки дозволяють тримати правильну поставу під час сидіння та повторює лінії тіла для комфорту та зручності при тривалому використанні. Використаний метал покритий чорною порошковою фарбою. Компактні розміри та вага виробу додають крісло практичності та функціональності. Виріб здатний витримати навантаження до 120 кг.

Характеристики
| Каркас | Метал |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Висота виробу | 810 |
| Ширина виробу | 570 |
| Глибина виробу | 640 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Жорсткість | М'яка |
| Форма сидіння | Об'єднано зі спинкою |
| Особливості | М'які підлокітники, М'яка спинка |
| Тип | Для будинку, Для кафе |
| Виробник | AMF |
| Стиль | Сучасний |

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | Ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | сталь |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 470 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глубина | 590 мм |
| Высота | 830 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
- Цена: 3 860 ₴







