




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець поворотний обідній Liara крем TM "AMF"

ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Модель: Liara
- Каркас: Сталь
- Колір каркаса: Черный
- Матеріал оббивки: Тканина
- Колір оббивки: Колір крем
- Висота виробу: 840 мм
- Ширина виробу: 520 мм
- Глибина виробу: 460 мм
- Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
- Додатково: Поворотний механізм на 360 градусів
- Вага виробу: 4,3 кг
- Кількість виробів в упаковці: 4 шт

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Кремовый |
| Цвет обивки | Кремовый |
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Основание кресла | Вращающееся |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 520 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Высота | 840 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
- Цена: 3 560 ₴







